Блог новости VERDICTUM

Пошук судових рішень

У сучасній українській юридичній практиці важливе місце займає аналіз судової практики. Для будь-якого фахового юриста необхідним є вміння швидко шукати та опрацьовувати рішення суду з різних галузей права. Хоча в Україні й не діє прецедентне право, але статистика рішень судів з типових справ є дієвим інструментом для вироблення стратегії поведінки протягом розгляду справи в суді.

Реєстр судових рішень

Єдиною базою судових рішень, яка включає:

 • практику в адміністративних справах;
 • судові рішення у кримінальному процесі;
 • рішення судів у справах інших галузей права,

є Єдиний державний реєстр судових рішень України. Здавалося б, доступний інструмент. Проте кожен, хто мав досвід роботи з ним, може згадати не дуже зручний інтерфейс і спосіб пошуку потрібної інформації. Відверто кажучи, щоб проаналізувати практику судових рішень за значною кількістю справ, доводиться витрачати невиправдано велику кількість часу або залучати цілий відділ співробітників.

Погодьтеся, це не найкращий спосіб організації роботи юриста.

 

Автоматизація пошуку судових рішень

Для більш продуктивної юридичної практики варто скористатися новітніми технологічними досягненнями і спростити собі роботу з єдиним реєстром судових рішень. Допомогти у цьому можуть спеціальні програмні хмарні сервіси, що опрацьовують реєстр судових рішень України. Одним із найкращих програмних рішень у цій сфері є система VERDICTUM.

 

Судові рішення – єдиний реєстр у VERDICTUM

“ВЕРДИКТУМ” – програмно-інформаційний комплекс для юристів з унікальними інформаційними ресурсами для аналізу практики судових рішень. Це сучасна інформаційна система нового покоління для комплексного забезпечення діяльності юридичних та аудиторських фірм, юрисконсультів і адвокатів з поданням правової інформації в максимально повному обсязі.

Сервіс являє собою правову систему для юристів, забезпечену інтелектуальним програмним інструментарієм для аналізу судової практики.

Інструменти аналізу судових рішень дають змогу налаштувати пошук за:

 • предметними галузями права;
 • судовими інстанціями (рішення суду першої, апеляційної, касаційної інстанцій);
 • резолютивною частиною єдиного реєстру державних судових рішень.

Інтеграція з Платформою LIGA:ZAKON та взаємодія з різними програмними продуктами забезпечує вироблення правильної тактики ведення судових спорів на основі аналізу існуючої практики.

 

Пошук судових засідань

Плануйте свою роботу та швидко отримуйте данні по графіку судових засідань разом з “ВЕРДИКТУМ”.

Аналітичний пошук за розкладом засідань, номером справи, прізвищем судді, назвою суду, прізвищами учасників справи та формою судочинства.

Отримуйте своєчасну інформацію щодо певного судді (зокрема, й інформації про його завантаженість), перегляд ухвалених за справою судових рішень, архів судових засідань, контроль надходження нової інформації за конкретним запитом.

 

Переваги сервісу “ВЕРДИКТУМ”

Ресурс VERDICTUM практично не має аналогів на ринку України за своїм інформаційним обсягом, сервісними та пошуковими можливостями. Він розроблений для поглибленого аналізу судової практики з акцентом на пошук судових прецедентів у рішеннях судових інстанцій.

Знання «залізної» аргументації і процесуальних нюансів, які допомогли виграти справу в аналогічних ситуаціях, можливість послатися на керівні вказівки судам з питань застосування чинного законодавства від вищих судових інстанцій, безумовно, збільшать в суді Ваші шанси на успіх, допоможуть сформулювати позовні вимоги або виробити лінію захисту з урахуванням позитивної судової практики, підвищать ефективність роботи і конкурентоспроможність вашої компанії.

 

VERDICTUM. Пробний доступ

Для перевірки функціоналу програмного продукту доступні кілька тарифних пакетів з доступом від 1 дня до кількох місяців. Співробітники сервісу швидко нададуть відповіді на Ваші запитання в онлайн-режимі, а також допоможуть підібрати найкращий тарифний план. Для попереднього ознайомлення із сервісом є можливість отримати пробний доступ. Для цього достатньо зв’язатися з менеджером на сайті verdictum.ua. Після оформлення заявки Ви отримаєте доступ на 24 години.

 

1. Вимоги до конфігурації комп’ютера, на якому використовуються Комп’ютерні(а) програми(а).

 

1.1. Програмно-апаратні засоби:

Мінімальні

 • Операційна система:
 • Будь-яка, що підтримує наступній перелік браузерів:
 • Opera (версія 35 та вище),
 • Google Chrome (версія 48 та вище),
 • Mozilla Firefox (версія 44 та вище),
 • Safari (версія 9 та вище).
 • В налаштуваннях браузерів має бути увімкнене JavaScript і Cookie (за замовчуванням увімкнене в усіх браузерах).
 • Тип процесора: – Intel Pentium ІII 1 ГГц
 • Оперативна пам’ять:
 • Windows XP – 512 МБ,
 • Windows Vista, Windows 7 – 1 ГБ
 • Роздільна здатність екрану – 360*568
 • Швидкість доступу до мережі Інтернет – 512 Кбіт/с

Рекомендовані

Операційна система:

Будь-яка, що підтримує наступний перелік браузерів:

 • Opera (версія 35 та вище),
 • Google Chrome (версія 48 та вище),
 • Mozilla Firefox (версія 44 та вище),
 • Safari (версія 9 та вище).

В налаштуваннях браузерів має бути увімкнене JavaScript і Cookie (за замовчуванням увімкнене в усіх браузерах).

 • Тип процесора – Intel Pentium ІII 1 ГГц та вище
 • Оперативна пам’ять:
 • Windows XP – 2 ГБ, та вище
 • Windows Vista, Windows 7 – 2 ГБ та вище
 • Роздільна здатність екрану – 1920*1080
 • Швидкість доступу до мережі Інтернет – 2 Мбіт/с

1.2. Комп’ютерні(а) програми(а) працюють з використанням тільки транспортного протоколу TCP/IP у редакції Microsoft при наявності доступу до мережі Інтернет. Швидкість передачі даних в мережі Інтернет повинна бути не нижчою 512 Кбіт/сек.

 

1.3. Загальні вимоги: Відсутність програмних вузлів «вірусів» на комп’ютері АБОНЕНТА та правильне налаштування фаєрволів антивірусних програм (фаєрволи та антивірусні програми можуть конфліктувати або обмежити функціональність інших програм, у тому числі і з Комп’ютерними(ою) програмами(ою)).

 

2. У разі непрацездатності або втрати засобів авторизації (логіна, пароля) доступу до Комп’ютерних(ої) програм(ми) АБОНЕНТУ необхідно звернутись до абонентського відділу ЛІЦЕНЗІАРА.

 

3. Поновлення доступу до Комп’ютерних(ої) програм(ми) після оплати здійснюється протягом 2-х робочих днів після надходження коштів на поточний рахунок ЛІЦЕНЗІАРА.

 

4. ЛІЦЕНЗІАР не надає послуг з юридичного тлумачення документів, що містяться у Комп’ютерних(ій) програмах(мі), а також рекомендацій щодо використання цих документів у процесі господарської діяльності АБОНЕНТІВ.

 

ЛІЦЕНЗІЯ

на використання комп’ютерної програми систем аналізу судових рішень VERDICTUM

1. Загальні положення

 

1.1. Цією Ліцензією засвідчується право ЛІЦЕНЗІАТА на використання комп’ютерної програми Систем аналізу судових рішень VERDICTUM (далі за текстом – Системи VERDICTUM), що являють собою спеціалізовані програмні комплекси та інформаційні бази даних.

 

1.2. Системи VERDICTUM, за даним Договором є неподільним продуктом, складові частини якого не можна розділяти для окремого використання, і ліцензуються як об’єкт авторського права, майнові авторські права на який належать Товариству з обмеженою відповідальністю “ЛІГА ЗАКОН”.

 

1.3. Для ідентифікації ЛІЦЕНЗІАТА в якості правомірного користувача Систем VERDICTUM кожній Системі VERDICTUM присвоюється ліцензійний номер, що відповідає номеру ліцензійної картки, передбаченої пунктом 2.8 цієї Ліцензії.

 

1.4. ЛІЦЕНЗІАР підтверджує, що система управління якістю стосовно проектування, впровадження і супроводу інформаційно-програмної продукції сертифікована на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001-2009 – сертифікат зареєстрований в Реєстрі Системи Сертифікації УкрСЕПРО 04.11.2013 р. (№ UA 2.002.08122-13) та дійсний до 03.11.2018 р.

 

2. Обсяг прав на використання Систем VERDICTUM

 

2.1. Право ЛІЦЕНЗІАТА на використання Систем VERDICTUM, яке він отримує відповідно до умов цієї Ліцензії, має характер невиключного авторського майнового права, яке передбачає, що, впродовж усього строку (терміну) дії ліцензії, ЛІЦЕНЗІАР зберігає можливість самостійного використання Систем VERDICTUM будь-яким способом, а також – право дозволяти або забороняти іншим особам використання Систем VERDICTUM будь-якими способами, які входять до числа правомочностей суб’єкта авторських майнових прав відповідно до статті 15 Закону України “Про авторське право і суміжні права”.

 

2.2. ЛІЦЕНЗІАТ за цією Ліцензією отримує право використовувати Системи VERDICTUM тільки як довідковий ресурс для інформаційного забезпечення діяльності своїх структурних підрозділів.

 

2.2.1. При використанні Систем VERDICTUM ЛІЦЕНЗІАТ набуває права:

а) встановлювати (інсталювати), налаштувати доступ та використовувати копії Систем VERDICTUM на одному сервері локальної мережі або на окремих комп’ютерах у кількості, яка відповідає конфігурації та комплектації Систем VERDICTUM, що містяться в Додатку № 1 до Договору про видачу ліцензій на використання комп’ютерних програм, який підписує Ліцензіат;

б) використовувати документи, що містяться у складі Систем VERDICTUM, для підготовки власних інформаційних та аналітичних матеріалів (доповідей, висновків, коментарів тощо), що призначені для внутрішнього користування і не мають на меті комерційне розповсюдження.

 

2.2.2. При використанні Систем VERDICTUM ЛІЦЕНЗІАТУ забороняється:

а) вдаватися до декомпіляції або дизасемблювання програмної частини Систем VERDICTUM;

б) здійснювати деконструювання баз даних Систем VERDICTUM з метою перенесення інформації до інших інформаційно-пошукових систем або для інших цілей;

в) передавати електронні ключі та/або Системи VERDICTUM в цілому або доступ до них (окремі робочі місця) третім особам у тимчасове або постійне користування та іншим шляхом розповсюджувати програмне забезпечення, бази даних чи інші складові частини Систем VERDICTUM;

г) поміщати тексти документів, а також класифікатори та довідники, що містяться у складі Систем, VERDICTUM до будь-яких інших пошукових систем, баз даних чи будь-яких електронних видань і збірників, а також здійснювати будь-яке їх розміщення в мережі ІНТЕРНЕТ;

д) використовувати тексти документів, а також класифікатори та довідники, що містяться у складі Систем VERDICTUM, у будь-яких друкованих засобах масової інформації, друкованих збірниках чи інших друкованих джерелах, без письмового дозволу ЛІЦЕНЗІАРА.

2.3. Об’єктом авторського права також є форма і стиль подання інформації, яка міститься у Системах VERDICTUM, у зв’язку з чим, без письмового дозволу ЛІЦЕНЗІАРА, забороняється будь-яке використання Систем VERDICTUM, а також розміщеної у них інформації у тій самій формі і з використанням аналогічного стилю, іншим чином, ніж це передбачено пунктом 2.2 цієї Ліцензії.

 

2.4. При використанні документів, що містяться у складі Систем VERDICTUM, ЛІЦЕНЗІАТОВІ належить здійснювати відповідне посилання на авторське право ЛІЦЕНЗІАРА.

 

2.4.1. У тому випадку, коли документи, що містяться у складі Систем VERDICTUM, використовуватимуться в аналітичних чи інформаційних матеріалах ЛІЦЕНЗІАТА, однак не мають на меті їх комерційне розповсюдження, розміщується текст посилання такого змісту: “При підготовці використано матеріали комп’ютерної програми системи VERDICTUM“.

 

2.4.2. У тому випадку, коли документи, що містяться у складі Систем VERDICTUM, використовуватимуться в аналітичних чи інформаційних матеріалах ЛІЦЕНЗІАТА, які мають на меті пряме або опосередковане їх комерційне розповсюдження, текст посилання має бути письмово узгоджений з ЛІЦЕНЗІАРОМ.

 

2.5. По закінченні строку (терміну) дії ліцензії ЛІЦЕНЗІАТ втрачає право (автоматично позбавляється права) на використання Систем VERDICTUM в тих обсягах, які визначено пунктом 2.2 цієї Ліцензії.

 

2.6. Упродовж всього строку (терміну) дії цієї Ліцензії ЛІЦЕНЗІАР наділяється правом, передбаченими законом способами, контролювати обсяги та порядок використання ЛІЦЕНЗІАТОМ Систем VERDICTUM та вимагати від ЛІЦЕНЗІАТА припинити будь-яке використання Систем VERDICTUM в обсягах, що перевищують ті, які визначено у розділі 2 цієї Ліцензії.

 

2.7. Упродовж всього строку дії цієї Ліцензії ЛІЦЕНЗІАТ зобов’язується негайно повідомляти ЛІЦЕНЗІАРА про будь-які порушення авторських прав на Системи VERDICTUM з боку третіх осіб, а також сприяти ЛІЦЕНЗІАРУ в оперативному припиненні порушень, фіксації доказів їх наявності та адекватному захисту прав ЛІЦЕНЗІАРА.

 

2.8. Для підтвердження правомірності користування Системами VERDICTUM ЛІЦЕНЗІАТУ належить, на вимогу компетентних органів, надавати останнім для ознайомлення оригінальні примірники цієї Ліцензії та договору, додатком до якого вона є, а також ліцензійну картку на Систему VERDICTUM. (окрім випадків, коли використовується оновлена версія, замість попередньої, на яку було видано ліцензійну картку).

 

2.9. У випадку порушення зобов’язань, передбачених у підпункті 2.2.2 пункту 2.2, а також пункті 2.3 цієї Ліцензії, ЛІЦЕНЗІАТ сплачує на користь ЛІЦЕНЗІАРА штраф у розмірі 25-кратної вартості ліцензії на використання Систем VERDICTUM, що використовуються ЛІЦЕНЗІАТОМ, за станом (вартості) на момент сплати штрафу.

 

3. Чинність ліцензії та прикінцеві положення

 

3.1. Строк (термін) дії Ліцензії на використання Систем VERDICTUM визначається з моменту активації Систем VERDICTUM і продовжується до закінчення оплаченого ЛІЦЕНЗІАТОМ строку (терміну).

 

3.2. Дія Ліцензії на використання Систем VERDICTUM припиняється (ЛІЦЕНЗІАТ позбавляється права на використання Систем VERDICTUM):

 

а) за рішенням ЛІЦЕНЗІАРА, у випадку неодноразового (два і більше разів) порушення ЛІЦЕНЗІАТОМ зобов’язань, передбачених підпунктом 2.2.2 пункту 2.2, а також пунктами 2.3 та 2.4 цієї Ліцензії;

 

б) автоматично, у випадку порушення ЛІЦЕНЗІАТОМ умов оплати ліцензії, якщо протягом строку, встановленого у Договорі про видачу ліцензії на використання комп’ютерної програми, ЛІЦЕНЗІАТ не скористався правом на її відновлення.

 

3.3. Дія Ліцензії на використання Систем VERDICTUM автоматично продовжується у випадку своєчасного внесення плати за її продовження.

Поиск по судебным решениям

Для качественной работы с судебной практикой, необходимо иметь надежный инструмент, с возможностью детально анализировать единый реестр судебных решений Украины. Быстрота поиска и обработки данных, которые вносятся в судебный реестр, может стать важным преимуществом профессионального юриста, независимо от правовой специализации.

Прецедентное право не используется в нашем законодательстве, однако доступ к статистике государственного реестра судебных решений, в ряде типовых дел, позволяет создавать эффективную стратегию для победы в суде.

 

Единый реестр судебных решений Украины. Информация

 • административные дела;
 • решения уголовных процессов;
 • решения кассационных инстанций;
 • другие правовые области.

Казалось бы, это доступный инструмент. Однако каждый, кто опробовал сайт судебных решений (а это практически каждый юрист в Украине), может вспомнить сложную структуру сайта, не комфортный и трудозатратный поиск необходимых данных. Откровенно говоря, чтобы проанализировать практику, используя реестр судебных решений по значительному числу дел, приходилось потратить неоправданно большое количество времени или привлечь целый отдел сотрудников.

Согласитесь, это не самый лучший способ организации работы юристов.

 

Автоматизация в юридической работе. Сайт судебных решений

Для продуктивной юридической практики стоит воспользоваться новейшими технологическими достижениями и упростить использования сайта по реестру судебных решений. Помочь в этом могут специальные программные облачные сервисы, обрабатывающие информацию из реестра судебных решений Украины. Среди лучших программных решений в сфере судебных дел — сервис VERDICTUM.

 

Анализ данных – реестр судебных решений в VERDICTUM

VERDICTUM — это комплексный инструмент, включающий программную и информационную часть. Главная цель системы — предоставление информационных данных уникального типа для детального анализа по судебным делам. Используя систему анализа, обеспечивается комплексная поддержка работы компаний аудиторского и юридического профиля предоставляющие необходимую правовую информацию из госреестра судебных решений.

Система интегрирована в платформу LIGA: ZAKON. Взаимодействие с различными программными продуктами обеспечивает создание сильной и аргументированной защиты в суде, основанной на глубоком анализе реальной судебной практики.

 

Поиск судебных заседаний

Планируйте свою работу и быстро получайте данные по графику судебных заседаний вместе с «ВЕРДИКТУМ».

Аналитический поиск по расписанию заседаний, по номеру дела, названию контрагента, суда, фамилиям участников дела, судьи.

Получайте своевременную информацию по конкретному судьи (в том числе и информации о его загруженность), просмотр принятых по делу судебных решений, архив судебных заседаний, контроль поступления новой информации по конкретному запросу.

 

Преимущества VERDICTUM

Сервис анализа судебных решений VERDICTUM уникален для украинского рынка по целому ряду параметров:

 • объему информации – более 68 млн. документов;
 • ежедневное обновление базы данных;
 • удобный поиск судебных решений и фильтрации информации;
 • наличие краткой результативной части;
 • сервисной поддержке.

Детальный анализ прецедентов, понимание нюансов схожих дел и быстрая обработка массива необходимых данных, повышают возможность выстроить правильно систему защиты и выйти победителем в судовом споре. Используя систему анализа судебных решений VERDICTUM, Вы повышаете общую эффективность работы сотрудников и получаете преимущество перед конкурентами.

 

VERDICTUM. Пробный доступ

Для комфортной работы в системе, доступно несколько тарифных планов, на срок от одного дня до года. Техническая поддержка  быстро ответит на вопросы в онлайн-режиме, а также поможет подобрать лучший тарифный план под Ваши потребности.

Для ознакомления с функционалом и преимуществами системы в сравнении с сайтом единого реестра судебных решений Вы можете заказать тестовый доступ на 24 часа. Для этого достаточно связаться с менеджером на сайте verdictum.ua. После оформления заявки, Вы получите пробный доступ.