Кейс тижня: аналіз судової практики за спорами

Verdictum кейс


Аналіз судової практики за спорами щодо включення до складу податкового кредиту сум ПДВ на підставі незареєстрованих контрагентом податкових накладних (період аналізу 2017-2018 рр.).  Тож, розглянемо, як за допомоги Системи аналізу судових рішень VERDICTUM лише за 1 хвилину знайти необхідні рішення по справі…

 

1. Заповнюємо поле «Пошук за ключовими словами/словосполученнями».

 

Перший запит: не зареєстр* (вводимо із зірочкою, щоб врахувати словоформи, які можуть використовуватися в тексті судового рішення. Наприклад, в тексті судового рішення можуть вказати «не зареєстрував» або «не зареєстровані»).

01-verdictum кейс

Натискаємо: Додати запит.

02-verdictum кейс

Другий запит: не бул* зареєстр* (такий запит потрібен, щоб врахувати варіанти, коли в тексті зазначено «податкові накладні не були зареєстровані» або «податкова накладна не була зареєстрована»)

 

Натискаємо: Додати запит.

 

Знімаємо галочку «Шукати всі запити в одному рішенні». Це необхідно для того, щоб в судових рішеннях шукався або перший запит, або другий.

2. Заповнюємо поле «Пошук за нормативно-правовими актами»

Вводимо «Податковий кодекс» та з підказки вибираємо «Податковий кодекс України (ред. з 01.01.2017)” від 02.12.2010 № 2755-VI (Чинний)».

Далі, у полі «Містить будь-який розділ» потрібно вказати п. 198.6 статті 198 Податкового кодексу, так як цим пунктом встановлюється заборона на включення до податкового кредиту сум ПДВ на підставі незареєстрованих податкових накладних. Вводимо «198» та із запропонованих підказок вибираємо «Пункт 198.6. статті 198».

 

3. Натискаємо: Аналізувати

05-verdictum кейс
4. Отримали результат:

06-verdictum кейс
5. Далі можно отриманий результ фільтрувати за допомогою Аналітичного фільтру. Наприклад, обрати результат рішення «позов задоволено»:

07-verdictum кейс

Ось так швидко, лише за декілька кліків ми знайшли та відфільтрували необхідні нам рішення!

 

Якщо ви бажаєте протестувати Систему аналізу судових рішень VERDICTUM – замовляйте автотест на 72 години та насолоджуйтесь усіма перевагами роботи в системі!

 

ОТРИМАТИ ТЕСТ

 Новини

|

  • Підписатись на новини VERDICTUM