Система аналізу судових рішень VERDICTUM 1.9


Шановні колеги!

 

Раді повідомити, що вийшло оновлення Системи аналізу судових рішень VERDICTUM 1.9.

Завдяки оновленому функціоналу – знаходьте й аналізуйте необхідні рішення ще швидше.

 

НОВИНКИ системи Verdictum:

  • Бажаєте бачити рішення у справі лише з наявністю правової позиції?

Тепер це можливо завдяки появі нового аналітичного фільтру «Рішення з правовою позицією». Просто відмічайте галкою поле біля фільтру та тисніть «Аналізувати» й отримуйте повний перелік необхідних рішень по справі, де присутня правова позиція Верховного Суду. Комбінується з іншими аналітичними фільтрами.

verdictum

  • Ставили на референт необхідне судове рішення, але в ньому була відсутня правова позиція?

Наш оновлений референт «Рішення з правовою позицією» обов’язково сповістить через систему про появу нової правової позиції щодо рішення з вашого переліку референтів.

verdictum

  • Працюєте з великим масивом даних, відкрили в системі безліч необхідних справ, але терміново потрібно перервати роботу і бігти на справу? Не хвилюйтесь, після повернення до роботи в системі всі необхідні вкладки чекатимуть на вас!

Кнопка “Зберегти вкладки”. Просто натисніть її і всі відкриті вкладки на момент закриття системи збережуться в системі. У разі повторного старту роботи із системою – знайдіть у меню «Збережені вкладки» й оберіть для відкриття потрібну.

 

 

 

Протестуйте новий функціонал вже зараз!

 

Відтепер ще більше доступного функціоналу заходьте та знайомтесь.

 

Якщо ви бажаєте повноцінно протестувати систему – замовляйте ТЕСТ на 72 години та насолоджуйтесь усіма перевагами роботи з VERDICTUM!Новини

|

  • Підписатись на новини VERDICTUM