Система аналізу судових рішень VERDICTUM

Пошук судових рішень

У сучасній українській юридичній практиці важливе місце займає аналіз судової практики. Для будь-якого фахового юриста необхідним є вміння швидко шукати та опрацьовувати рішення суду з різних галузей права. Хоча в Україні й не діє прецедентне право, але статистика рішень судів з типових справ є дієвим інструментом для вироблення стратегії поведінки протягом розгляду справи в суді.

Реєстр судових рішень

Єдиною базою судових рішень, яка включає:

  • практику в адміністративних справах;
  • судові рішення у кримінальному процесі;
  • рішення судів у справах інших галузей права,

є Єдиний державний реєстр судових рішень України. Здавалося б, доступний інструмент. Проте кожен, хто мав досвід роботи з ним, може згадати не дуже зручний інтерфейс і спосіб пошуку потрібної інформації. Відверто кажучи, щоб проаналізувати практику судових рішень за значною кількістю справ, доводиться витрачати невиправдано велику кількість часу або залучати цілий відділ співробітників.

Погодьтеся, це не найкращий спосіб організації роботи юриста.

 

Автоматизація пошуку судових рішень

Для більш продуктивної юридичної практики варто скористатися новітніми технологічними досягненнями і спростити собі роботу з єдиним реєстром судових рішень. Допомогти у цьому можуть спеціальні програмні хмарні сервіси, що опрацьовують реєстр судових рішень України. Одним із найкращих програмних рішень у цій сфері є система VERDICTUM.

 

Судові рішення – єдиний реєстр у VERDICTUM

“ВЕРДИКТУМ” – програмно-інформаційний комплекс для юристів з унікальними інформаційними ресурсами для аналізу практики судових рішень. Це сучасна інформаційна система нового покоління для комплексного забезпечення діяльності юридичних та аудиторських фірм, юрисконсультів і адвокатів з поданням правової інформації в максимально повному обсязі.

Сервіс являє собою правову систему для юристів, забезпечену інтелектуальним програмним інструментарієм для аналізу судової практики.

Інструменти аналізу судових рішень дають змогу налаштувати пошук за:

  • предметними галузями права;
  • судовими інстанціями (рішення суду першої, апеляційної, касаційної інстанцій);
  • резолютивною частиною єдиного реєстру державних судових рішень.

Інтеграція з Платформою LIGA:ZAKON та взаємодія з різними програмними продуктами забезпечує вироблення правильної тактики ведення судових спорів на основі аналізу існуючої практики.

 

Пошук судових засідань

Плануйте свою роботу та швидко отримуйте данні по графіку судових засідань разом з “ВЕРДИКТУМ”.

Аналітичний пошук за розкладом засідань, номером справи, прізвищем судді, назвою суду, прізвищами учасників справи та формою судочинства.

Отримуйте своєчасну інформацію щодо певного судді (зокрема, й інформації про його завантаженість), перегляд ухвалених за справою судових рішень, архів судових засідань, контроль надходження нової інформації за конкретним запитом.

 

Переваги сервісу “ВЕРДИКТУМ”

Ресурс VERDICTUM практично не має аналогів на ринку України за своїм інформаційним обсягом, сервісними та пошуковими можливостями. Він розроблений для поглибленого аналізу судової практики з акцентом на пошук судових прецедентів у рішеннях судових інстанцій.

Знання «залізної» аргументації і процесуальних нюансів, які допомогли виграти справу в аналогічних ситуаціях, можливість послатися на керівні вказівки судам з питань застосування чинного законодавства від вищих судових інстанцій, безумовно, збільшать в суді Ваші шанси на успіх, допоможуть сформулювати позовні вимоги або виробити лінію захисту з урахуванням позитивної судової практики, підвищать ефективність роботи і конкурентоспроможність вашої компанії.

 

VERDICTUM. Пробний доступ

Для перевірки функціоналу програмного продукту доступні кілька тарифних пакетів з доступом від 1 дня до кількох місяців. Співробітники сервісу швидко нададуть відповіді на Ваші запитання в онлайн-режимі, а також допоможуть підібрати найкращий тарифний план. Для попереднього ознайомлення із сервісом є можливість отримати пробний доступ. Для цього достатньо зв’язатися з менеджером на сайті verdictum.ua. Після оформлення заявки Ви отримаєте доступ на 24 години.